Automaty na teplé nápoje

 

XM 180

 XM 180 je plně automatický nápojový automat na teplé nápoje s 10 volbami a kapacitou 180 pohárků. Technologie XM 180, nejmodernější elektronika firmy Rhea Vendors a trojnásobná kontrola teploty vody, Vám zajišťuje vysokou kvalitu nápojů. XM 180 je vhodný do menších a středních firem.

 

 

LUCE H6

LUCE H6 byla vyvinuta firmou Rhea Vendors jako střední typ automatu na teplé nápoje. Upoutá Vaši pozornost nejen moderním designem a prosvětleným předním panelem, ale i mimořádným výkonem. Plná nabídka a nízké náklady představují ideální řešení pro Vás. Rozsáhlé menu nápojů na 12 voleb s kapacitou 500 pohárků je samozřejmostí. Elektronika automatu LUCE H6 komunikuje s nejrůznějšími platebními systémy (čtečka bankovek, karet, kreditních klíčů, žetonů...) v provedení Executive nebo MDB/ICP. LUCE H6 se hodí především pro veřejné prostory. 
 

 

LUCE X2


 

Automat LUCE X2 je konstruován na teplé nápoje s neobyčejně inovativní technologií přípravy nápojů. Předností tohoto automatu je využití 24 voleb nápojů a využití tzv. “Coffee to go” u kterého jsou používány uzaviratelné pohárky o objemu 300 ml.  Elektronická kontrola stálé teploty zaručuje konstantní jakost kávy v každý okamžik i při vysoké četnosti odběrů nápojů. 

 Elektronika automatu LUCE H6 komunikuje s nejrůznějšími platebními systémy (čtečka bankovek, karet, kreditních klíčů, žetonů...) v provedení Executive nebo MDB/ICP. LUCE H6 se hodí především pro veřejné prostory. 

 

 

Automaty na chlazené nápoje

 

ROYAL VENDO 

  

Automat Royal Vendo umožňuje uložení až 402 kusů 0,5l PET láhví v 9 druzích nápojů. Vzhledem k tomu že automat má 12 šachet, je možno zvýšit kapacitu nejvíce prodávaných druhů produktů tak, aby bylo zajištěno jejich optimální množství. Automat udrží vnitřní teplotu v rozmezí 4 - 5°C, což plně odpovídá požadavkům na prodej osvěžujících nápojů. Každý automat je také vybaven zařízením pro čtení a vracení mincí. V neposlední řadě Vás automat Royal Vendo  zaujme svým moderním designem s prosvětlenou čelní plochou. Je to ta nejlepší volba všude tam, kde potřebujete zajistit kvalitní a rychlé občerstvení po celých 24 hodin denně

 

SIELAFF 250 

Automat Sielaff 250 umožňuje uložení až 420 kusů 0,5l PET láhví v 7 druzích nápojů. Vzhledem k tomu že automat je pouze 520 mm hluboký, hodí se všude tam, kde je omezený prostor – např. úzká chodba a pod.. Automat udrží vnitřní teplotu v rozmezí 4 - 5°C, což plně odpovídá požadavkům na prodej osvěžujících nápojů. Každý automat je také vybaven zařízením pro čtení a vracení mincí. V neposlední řadě Vás automat SIELAFF 250  zaujme svým moderním designem s prosvětlenou čelní plochou. Je to ta nejlepší volba všude tam, kde potřebujete zajistit kvalitní a rychlé občerstvení po celých 24 hodin denně a máte k dispozici pouze omezený prostor.

 

Automaty na  kusové zboží 

 

ETA  BETA

ETA Beta je potravinový automat, který zajišťuje provoz 24 hodin, 7 dní v týdnu, kdekoliv to potřebujete. Mezi výhody patří prostorná, skvěle osvětlená výkladní skříň chlazená na 4 - 5 °C, vysoká kapacita a malé rozměry. Nový způsob využití prostoru uvnitř automatu umožňuje aby ETA Beta pojal až 7 polic.  Vysoce výkonné neonové osvětlení a lesklé nerezové vnitřní povrchy dodávají vystavenému zboží na působivosti. Elektronika potravinového automatu ETA Beta komunikuje s nejrůznějšími platebními systémy (čtečka bankovek, karet, kreditních klíčů, žetonů...) v provedení Executive nebo MDB/ICP.

Možnost využití: cukrovinky, bagety, balené nápoje...