Informace o nás

 

 Naše společnost  sice vznikla v březnu 2008, ale její kořeny sahají o 14 let zpět. Tehdy byla založena firma dvěma společníky, která měla tutéž činnost - provoz nápojových a prodejních automatů. Začátky byly všelijaké, na růžích ustláno rozhodně nebylo. První automaty byly pořízeny na leasing, zkušenosti z podobné činnosti žádné. Velikou pílí a vytrvalostí se dařilo závazky bance splácet a uživit sebe sama. Již po prvním roce podnikání přišel do firmy první zaměstnanec a počet automatů byl cca 25 kusů. Postupem doby a díky tvrdé práci se firma rozrůstala co do počtu zaměstnanců tak i do počtu automatů. V roce 2002 se firma přestěhovala do svých prostor a nadále se dařilo obstát v konkurenčním boji a rozšiřovat své služby. 

Jak to tak už v životě bývá, nic není jednoduché ani věčné. V lednu 2008 nastal zlom a jeden ze společníků z této úspěšné, prosperující firmy odešel. Díky 14 letům praxe v této branži si ale s sebou odnesl získané  zkušenosti čehož využil k založení firmy nové - Luboš Barek CaffeBar. Logickým dalším krokem v rozvoji firmy, je převod fyzické osoby na právnickou v průběhu roku 2011. Nástupnická firma dostává název - CaffeBar Automaty s.r.o.

Firma CaffeBar Automaty s.r.o.  poskytuje své služby na severu Čech v oblasti, kterou tvoří města Litoměřice, Roudnice n.L., Ústí n.L., Teplice, Bílina, Duchcov, Louny a okolí. Jste-li z uvedeného regionu a chybí Vám na pracovišti, nebo kdekoli jinde automat, kontaktujte nás. Rádi budeme sloužit i Vám....